Pomagamy Sobie Nawzajem

Polecane Przez Mamy powstało by wspierać się wspólnie z innymi rodzicami w doświadczeniach dnia codziennego i wzajemnie się inspirować. 

Pomagamy Innym…
Portal to także wyraz wdzięczności za dar zdrowia moich dzieci i chęć niesienia także bardziej wymiernej, finansowej pomocy mamom najbardziej dotkniętym przez los, dźwigającym na co dzień ciężar choroby swoich dzieci, wspieranych przez Fundację Dzieciom Zdążyć z Pomocą. 

W tym celu tworzymy charytatywne materiały do zabawy i nauki. Wszystkich, którzy z nich skorzystają gorąco zachęcamy do dobrowolnej opłaty-cegiełki na rzecz Fundacji.

Liczy się każda złotówka, bo tylko wspólnie z Wami nasza praca ma ogromną, bezcenną moc!

Nr konta Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą:
92 1060 0076 0000 3210 0019 6507
(z dopiskiem „cegiełka PPM”)

Kliknij w cytat by dowiedzieć się więcej o Fundacji

O Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą: 

  • Pod opieką Fundacji jest obecnie 37 000 podopiecznych – są to m.in. dzieci z porażeniem mózgowym, wadami serca, autyzmem, zespołem Downa, dystrofią mięśniową, epilepsją, chorobami nowotworowymi i wieloma innymi, ciężkimi schorzeniami.

  • W trzech nowoczesnych Ośrodkach Rehabilitacji AMICUS, BIOMICUS i CEMICUS w Warszawie, Fundacja zapewnia dzieciom dostęp do wielu specjalistów i różnych metod terapii, wspierając ich walkę o życie, zdrowie, sprawność i lepszą przyszłość. 

  • Więcej o bieżących działaniach fundacji dowiesz się na: www.dzieciom.pl